بازار ورزشی تابان
دوشنبه , دی ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / درباره ما

درباره ما

بازرگانی ورزشی تابان با هدف ارائه تجهیزات ورزشی با مناسب ترین قیمت، فعالیت خود را آغاز نموده است. اولویت اصلی این شرکت، ارائه محصولاتی مانند کفپوش های تاتامی، کفپوش های گرانولی، زیراندازها و مت های فومی و همچنین استپ های ورزشی است. در همین راستا، بستر آشنایی و خرید محصولات را از طریق سایت و شبکه های اجتماعی ایجاد نمودیم که به ورزشکاران و مدیران مجموعه های ورزشی کمک نموده تا تجهیزات موردنیاز خود را با کیفیت موردنظر و مناسب ترین قیمت تهیه نمایند.

خدمات ما

تولید
تولید انواع کفپوش های ورزشی و تجهیزات ورزشی فومی با به کارگیری بهترین مواد اولیه با کمترین قیمت تمام شده.

خرید
خریداری محصولات تولیدکنندگان و واردکنندگان با هدف حذف واسطه ها و کوتاه کردن چرخه فروش کفپوش های ورزشی بین تولیدکننده و مصرف کننده.

فروش
عرضه مستقیم و بدون واسطه تمامی انواع کفپوش ها و اقلام ورزشی فومی با رنج کیفیتی و قیمتی مختلف با تامین نیاز تمام مصرف کنندگان ایرانی و خارجی.

صادرات
کفپوش های ورزشی جزو لاینفک محصولات صادراتی محسوب شده و صادرات آن در تمام سال از طریق بازرگانی تابان امکان پذیر گردیده است.

واردات
بازرگانی تابان علاوه بر عرضه انواع کفپوش های ورزشی، ثبت سفارش خریداران داخلی را برای واردات تمام از کشورهای خاورمیانه و سایر کشورها پذیرا می باشد.

مشاوره
امکان مشاوره جهت شروع به کار برای هر نوع فعالیتی در زمینه کفپوش های ورزشی با هدف سودآوری بیشتر و آگاهی جامع تر از فعالیت در این حوزه.

بازاریابی
بازاریابی محصولات فعالان داخلی و خارجی حوزه کفپوش های ورزشی جهت فروش فروش سریعتر و با سود بیشتر، با به کارگیری بسترهای نوین و متخصصین فروش.