بازار ورزشی تابان
یکشنبه , مرداد ۱۰ ۱۴۰۰
خانه / کفپوش تاتامی / قیمت کفپوش تاتامی عالی کودک در ایران

قیمت کفپوش تاتامی عالی کودک در ایران

قیمت کفپوش تاتامی عالی بسیار مناسب می باشد، این محصول ارزشمند بسیار پر کاربرد بوده و ایمنی بالایی برای کودکان به وجود می آورد، از آنجایی که کودکان در سن رشد بوده و سایر بازی ها و همچنین تکامل راه رفتن آن ها را با خطر زمین خوردن مواجه می کند این کفپوش از صدمه زدن به کودک دلبندتان جلوگیری کرده و مانند بادیگارد در کف زمین عمل می کند. این محصول در انواع طرح ها و مدل ها و رنگ های متنوع با بهترین نوع کیفیت و مرغوب ترین نوع مواد اولیه تولید و تهیه شده و در مناسب ترین قیمت به تمامی نمایندگی های فروش در سراسر کشور عرضه می گردد.

قیمت کفپوش تاتامی عالی کودک در ایران

بازار فروش کفپوش ورزشی تاتامی با قیمت مناسب

بازار فروش کفپوش ورزشی تاتامی با قیمت مناسببازار فروش کفپوش ورزشی تاتامی بسیار پر رونق بوده و با کیفیت مرغوب و قیمت عالی و مناسب به فروش می رسد. خرید کفپوش تاتامی ۲۵ میل جهت کف اتاق کودک و نوجوان در مهد کودک ها و ورزشگاه ها بسیار مناسب بوده و وزن پنجاه تا هشتاد کیلو گرم را می تواند تحمل کند.

این کفپوش ایمنی نسبتا خوبی برای کف ها و دیواره ها در ورزشگاه ها، مهد کودک ها، پارک ها و زمین های بازی کودکان و بسیاری دیگر به وجود می آورد و از سر خوردن و ایجاد صدمه های جدی در فرد مصدوم پیشگیری به عمل می آورد.

پارامتر های تعیین کننده قیمت کفپوش ورزشی بر اساس حجم درخواستی، رنگ درخواستی، کیفیت فوم به کار رفته، نحوه بسته بندی، طریقه ارسال، خرید کلی و عمده مشخص می گردد

قیمت کفپوش تاتامی   با در نظر گرفتن نوع کفپوش، اندازه کفپوش و تعداد درخواست شده بسیار مختلف می باشد. این محصول با ارزش از قیمت فوق العاده مناسبی برخوردار بوده و می تواند رضایت را برای مصرف کننده به وجود آورد.

امروزه یکی از مهم ترین لوازم ضروری در کف و دیواره های هر ورزشگاهی، کفپوش عالی، مرغوب و با کیفیت می باشد.  فروش کفپوش تاتامی به صورت عمده از طریق شرکت های تولیدی و نمایندگی های فروش در سراسر کشور امکان پذیر می باشد. این نمونه تولیدی در بازار داخلی بسیار شناخته شده می باشد.

 این محصول در انواع سایز ها و مقیاس های درخواستی در بسته بندی ها و اندازه های  مختلف به مرغوب ترین مواد اولیه و با کیفیت بالا، توسط تکنولوژی پیشرفته تولید می شود. این محصول توسط مواد درجه یک  ساخته می شود.

تولید کفپوش تاتامی برای اتاق کودک

تولید کفپوش تاتامی برای اتاق کودک یکی از بهترین تولیدات بوده که به علت ایمنی بالا از سر خوردن کودک جلوگیری به عمل آورده و قدرت ضربه گیری نسبتا خوبی دارد. این محصول در رنگ های آبی، زرد، قرمز، سبز، نارنجی و رنگ های بسیار شیک و متفاوتی با بهترین جنس و مناسب پوشاندن کف اتاق کودک شما طراحی و تولید شده است.

این محصول به علت وجود آج های رو آن مانع از سرخوردن کف پوش تاتامی شده و در ضخامت بیست میلی متری دارای دو نوع آج حصیری و آج المپیک می باشد، در ضخامت های بیست و پنج و سی میلی متری دارای آج های لوزی بوده و در ضخامت های چهل و پنج میلی متری دارای دو نوع آج سوزنی و لوزی می باشد.

انواع کفپوش تاتامی در طرح های بسیار شیک و فانتزی و مناسب با هر سلیقه ای در کامل ترین طیف رنگی در سایز های درخواستی  با بکارگیری از بهترین نوع مواد اولیه فوم و مواد اصلی کفپوش تولید و تهیه شده و به بازار فروش عرضه می گردد.

بهترین کفپوش تاتامی ضد آب بوده و کف آن بسیار مستحکم و در برابر فرسایش و سر خوردگی از خود مقاومت نشان می دهد.

ویژگی بارز انواع کفپوش های تاتامی علاوه بر زیبا بودن و تنوع سلیقه ای در طرح و رنگ ضد آب بوده و از ایجاد ترک و ورود آب به داخل خود جلوگیری به عمل می آورد.

استفاده از این نوع کفپوش بسیار حائز اهمیت بوده و در رعایت ایمنی و  بهداشت فردی کودک  کمک شایانی کرده است و از ایجاد بیماری های انگلی که از کف اتاق و از طریق انگشتان پا و پوست منتقل می گردند و سبب ایجاد بیماری هایی مانند فیلاریا، هپاتیت و بسیاری دیگر از انواع بیماری ها  می شوند پیشگیری به عمل می آورد.

فروش کفپوش تاتامی در انواع و اقسام مختلف

فروش کفپوش تاتامی در انواع و اقسام مختلففروش کفپوش تاتامی در انواع و اقسام مختلفی صورت گرفته و از خاصیت ضد آبی ویژه ای برخوردار می باشد. این محصول به علت ضد آب بودن و نمایش دادن میکروب ها و آلودگی ها در رعایت بهداشت بسیار حائز اهمیت بوده و به راحتی شسته می شود.

مدل های مختلف کفپوش تاتامی، دارای ضخامت های متنوعی می باشد أین محصول در انواع مدل های مختلف  مناسب کف اتاق کودک، کف نماز خانه ها و سالن های ورزشی، سالن اجتماعات و مهد کودک ها زمین بازی کودکان و پارک ها  و  با ویژگی های عالی و بسیار با کیفیت، بسیار با ضخامت و لطیف و عاری از مواد حساسیت زا، ضد آب و ممانعت از ایجاد هوا زیر کفپوش تهیه و تولید می گردد.

این کفپوش پر کاربرد که مختص اتاق های کودکان و سالن های ورزشی و بسیاری از اماکن طراحی گردیده است مانع ورود آلودگی ها و میکروب ها به درون فوم شده و خاصیت ضد آب بودن آن ویژگی بسیار مثبتی را علاوه بر ضربه گیر بودن آن به وجود آورده است.

صادر کنندگان کفپوش تاتامی در ایران توانسته اند با بکار گیری از بهترین تکنولوژی روز دنیا و استفاده از جدید ترین و بروز ترین طرح ها و دستگاه های مدرن، بهترین و مرغوب ترین نوع این محصول را تهیه و تولید کنند و همواره صادرات پر رونقی را در این زمینه ایجاد نمایند.این محصول همواره به کشور های همسایه مانند امارات، کویت، عراق و بسیاری دیگر صادر شده و موجب سود آوری بالایی برای کشور عزیزمان ایران می گردد.

لیست قیمت کفپوش تاتامی ایران  با در نظر گرفتن درجه کیفیت، درجه شفافیت، درجه مرغوبیت و نوع مواد اولیه توسط بازرگانی فروش این محصول تعیین می گردد. فروشنده کفپوش تاتامی کودک این محصول را در انواع مختلف و برترین کیفیت به مشتریان عرضه می کند.

مراکز تولیدی کفپوش تاتامی، این محصول با کیفیت را به بازار های فروش تمامی کشور با قیمت های فوق العاده عالی  بسیار مناسب ارسال می کند. این نوع محافظ معروف  توسط شرکت های تولیدی با نیروهای متخصص خبره در شرایط کاملا استاندارد  تهیه و تولید می شود

این کفپوش بسیار سبک و ضد آب و با کیفیت بوده و جهت استفاده در همه مکان ها مناسب می باشد، دارای طول عمر بالا بوده و فاقد حساسیت برای هر نوع پوستی می باشد، در تنوع طرحی و رنگی فوق العاده زیاد و بی نظیری تهیه می گردد،  از مرغوب ترین مواد درجه یک فوم تهیه شده است و دارای قیمتی بسیار ارزان می باشد.

 این نوع از کفپوش تاتامی به علت وجود آج در آن  ضد چروک بوده و ضخیم و بسیار سبک می باشد. ابن محصول قابلیت شستشوی بسیار راحتی را دارا می باشد، بسیار زیبا و سبک و در عین حال قابل حمل می باشد.

این نوع از کفپوش  مناسب ترین ابزار محافظ کف اتاق کودک شما می باشد و  مناسب برای کودکانی است که جنب و جوش زیادی داشته و از افتادن کودک با احتمال خطر ها و آسیب های جدی جلوگیری می کند. مشخصات کفپوش تاتامی بسیار ویژه و خاص و فراوان بوده و همواره از تقاضای زیادی برخوردار می باشد.

قیمت کفپوش تاتامی در رنگ بندی گوناگون

قیمت کفپوش تاتامی در رنگ بندی های گوناگون و مرغوبیت بینظیر بسیار مناسب می باشد. خریدار کفپوش تاتامی فومی طیف وسیعی را شامل شده و هر کدام بر اساس سلیقه و نیاز خود این محصول را در رنگ بندی و سایز بندی و ضخامت مختلف خریداری می نمایند.

لیست قیمت کفپوش تاتامی با در نظر گرفتن درجه کیفیت، رنگ بندی ، درجه مرغوبیت و نوع مواد اولیه توسط بازرگانی فروش أین محصول تعیین می گردد.

مراکز اصلی فروش کفپوش تاتامی با کیفیت در کشور در تمامی نمایندگی های فروش محصول وجود داشته و این محصول را در انواع مختلفی با تنوع فراوان و کیفیتی بی نظیر و قیمتی مناسب به فروش می رسانند. قیمت کفپوش تاتامی با توجه به کارایی ویژه و محافظتی که دارد بسیار مناسب می باشد.

مراکز تولیدی، این محصول با کیفیت را به بازار های فروش تمامی کشور با قیمت های فوق العاده عالی  بسیار مناسب ارسال می کند. این نوع محافظ معروف  توسط شرکت های تولیدی با نیروهای متخصص خبره در شرایط کاملا استاندارد  تهیه و تولید می شود.

چنانچه خواهان خرید این محصول ضروری جهت مهد کودک ها، سالن های ورزشی، اتاق کودک خود و یا سایر مراکزی که نیاز ب این نوع محافظ دارد را دارا می باشید می توانید به صورت عمده و در حجم بیشتر و ملی تری این محصول را با برترین کیفیت و مناسب ترین قیمت با تخفیف بسیار عالی خریداری نمایید، هم اکنون می توانید جهت سفارش این محصول، با مدیر فروش این نمایندگی تماس حاصل کرده و اطلاعات خرید با آگاهانه و کامل را به دست آورید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم اکبری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129178467
پست الکترونیکی: Info@tabancompany.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش کفپوش تاتامی باشگاه ورزشی

کفپوش تاتامی ورزشی از بهترین و با کیفیت ترین محصولاتی است که درون کشور ایران تولید می شود این محصول از مرغوب ترین مواد اولیه ساخته می شود و در مرکز فروش تاتامی