بازار ورزشی تابان
یکشنبه , مرداد ۱۰ ۱۴۰۰
خانه / کفپوش ورزشی تاتامی / نرخ آخرین قیمت تاتامی

نرخ آخرین قیمت تاتامی

قیمت تاتامی در بازار بر چه اساسی تعیین می گردد؟ آیا می توانید بگویید که نسبت به کیفیت و قیمت، خرید تاتامی ایرانی مقرون به صرفه تر است یا تاتامی های خارجی و وارداتی موجود در بازار ایران؟ آیا می دانید برای دریافت نرخ آخرین قیمت کفپوش تاتامی، بایستی به چه روشی اقدام نمود؟

مسلماً بارها و بارها با تاتامی برخورد داشته و با کلیات آن آشنا هستید. اما ممکن است قصد خرید داشته و بخواهید از نرخ آخرین قیمت تاتامی مطلع شوید. در اینصورت، راه های زیادی پیش روی شما قرار خواهیم داد که بسته به شرایط می توانید هر یک از این روش ها را گزینش نمایید.

لیستی که قیمت کفپوش تاتامی در اختیار شما قرار می دهد، با توجه به سطح کیفیت، نوع تاتامی و مواردی از این قبیل طراحی شده. پس توجه داشته باشید که پارامتر های زیادی بر قیمت خرید فروش تاتامی تاثیرگذار است.

قیمت تاتامی

تاتامی چیست؟

مختصراً می توان گفت که تاتامی نوعی کفپوش است از جنس فوم و نوعی چسب مخصوص.

تاتامی بیشتر در مکان هایی استفاده می شود که خطر آسیب رسیدن به افراد زیاد باشد. مانند:

 • باشگاه ها
 • سالن های ورزشی رزمی
 • پارک کودکان
 • مهدکودک ها

و … . امروزه نمونه های زیبایی از انواع تاتامی به بازار عرضه شده که استفاده از آن در بخش های مختلفی از منازل مسکونی هم امکان پذیر است. تاتامی هایی با طرح چوب، سنگ و مواردی از این قبیل.

قیمت کفپوش تاتامی کودک

قابلیت های تاتامی چه می باشد؟

کفپوش تاتامی قابلیت های زیادی دارد و همین قابلیت ها باعث شده تا هر روز بیشتر مورد توجه مراکز ورزشی و … قرار گیرد. از جمله این قابلیت ها عبارتند از:

 1. نرم بودن و داشتن خاصیت ارتجاعی زیاد برای جلوگیری از شتاب ضربه
 2. مقاوم بودن در برابر ضربه
 3. طول عمر زیاد
 4. قابل شستشو بودن
 5. نصب آسان و جابجایی راحت آن

و … .

قیمت تاتامی

عوامل موثر بر نرخ آخرین قیمت تاتامی

قیمت تاتامی را عوامل و پارامتر های متعددی تعیین می کند که میزان تاثیر هر یک متفاوت از دیگری است.

مثلاً عوامل موثر بر نرخ آخرین قیمت تاتامی به شرح زیر است:

 • نوع مواد اولیه
 • نوع تاتامی
 • روش تولید
 • برند

و مواردی از این دست که به عنوان مثال، نوع مواد اولیه بیشترین میزان تاثیر را بر قیمت تاتامی دارد. شاید با خود بپرسید چرا؟ چون:

کیفیت کفپوش تاتامی در گرو نوع مواد اولیه ای است که در تهیه و تولید آن استفاده می شود. بهترین مواد اولیه، چسب های خاص و فوم های Eva می باشد که بالا و پایین رفتن آن، تاثیر بسیاری بر نرخ آخرین قیمت تاتامی در بازار دارد.

قیمت تاتامی

چگونه به لیست قیمت کفپوش تاتامی دسترسی پیدا کنیم؟

شاید به این فکر کنید که بهتر است برای دسترسی به لیست قیمت کفپوش تاتامی، چه روشی را پیش گیریم؟

در پاسخ باید گفت که امروزه با روی کار آمدن سایت های خرید فروش تاتامی و تجهیزات ورزشی، دیگر نیازی نیست هزینه و زمان زیادی را صرف کنید تا بتوانید لیست قیمت را به دست آورید.

تنها با چند کلیک در زمان کم و با حداقل هزینه، لیست قیمت کفپوش تاتامی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما می توانید بسته به نیاز، موارد مصرف، بودجه و اولویت های دیگری از این قبیل، آگاهانه خرید خود را انجام دهید.

قیمت تاتامی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم اکبری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129178467
پست الکترونیکی: Info@tabancompany.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش کفپوش تاتامی باشگاه ورزشی

کفپوش تاتامی ورزشی از بهترین و با کیفیت ترین محصولاتی است که درون کشور ایران تولید می شود این محصول از مرغوب ترین مواد اولیه ساخته می شود و در مرکز فروش تاتامی